Projekt wizytówki ziębice

Współpraca na wysokim poziomie

Niedawno otworzyłam swoją firmę. Jest to ciastkarnia. Specjalizujemy się w wyrobach babeczek i domowych ciast. Z racji tego, że wypieki to moja słabość, zdecydowałam spleść ją z interesem. Odszukałam odpowiednie miejsce na sprzedaż moich wypieków, na domiar tego zadbałam o odpowiednią reklamę. Nieco później zaplanowałam rozszerzyć działalność o wypieki tortów. Wszystko było dopracowane, a formalności załatwione niemniej jednak brakowało mi pomysłu na dojście do szerszej grupy odbiorców. 
Trafiłam do jednej z poznańskich drukarni. Prosiłam o pomoc w rozreklamowaniu mojej cukierni na większą skalę. Spotkałam się z kompetentną obsługą. Zostałam poinstruowana jak powinnam zatroszczyć się o prezencję swojej działalności gospodarczej i dodatkowo otrzymałam w cenie projekt wizytówki z własnym logo i adresem firmy. Zdecydowałam się na wydrukowanie całego pakietu. Był to strzał w dziesiątkę. O mojej cukierni dowiedzieli się ludzie spoza miasta. Poszerzyłam swoją firmę o usługę dowozu. 
Projekt wizytówki polecam wszystkim osobą zakładającym działalność. Każda drukarnia powinna przygotować go indywidualnie pod potrzeby kontrahenta. Nie powinien obejmować zbyt dużo danych ani być chaotyczny. Dzięki temu możliwy odbiorca zapamięta najistotniejsze wiadomości ażeby móc bez trudu odnaleźć firmę.
Cena wizytówek nie jest duży. Czas adaptacji to na ogół kilka dni. Drukarnia omawia z nami poszczególne detale, które pragnęlibyśmy umieścić i zajmuje się wykonaniem projektu. Gdy jest on gotowy, zostajemy powiadomieni drogą mailową o okazji odbioru. W moim przypadku druk jest na wysokiej jakości papierze, dzięki któremu wizytówki przedstawiają się fascynująco. Polecam małym oraz wielkim firmom.


Możliwość komentowania jest wyłączona.